top of page

קורס פיקוח ושליטה

מידע מתוקשר דרך זאב אבירז 

למה צריך כאן מנגנון פיקוח ושליטה?


למרות המעבר המואץ של האנושות לתודעה אווירית, הבחירה החופשית מאפשרת להמשיך להתנהל בצורה בזבזנית מתוך התמכרות ​רגשית להנאות ארציות. כתוצאה מכך אנחנו מתקרבים במהירות אל נקודת האל חזור בדרך לאסון אקולוגי.
מנגנון הפיקוח והשליטה של הבריאה נאלץ להתערב בחיינו בתקופה הזאת כדי לעכב את ההתחממות הגלובלית ולקדם רעיונות אקו-טכנולוגיים חדשניים.

 

 

המטרה מקדשת את האמצעים

התקשורים מגיעים ממערכת האסטרטגיה הבריאתית שהיא בעלת סמכות להתערב באזורי החופש גם כשהדבר מעכב את התסריטים של הליבות. במהלך הקורס אנחנו מתוודעים לדרך שבה מנגון הפיקוח התערב בכדור הארץ לכל אורך ההיסטוריה כדי לוודא שלא תהיה סטייה קולקטיבית. 

בשנת 2019 הגענו לנקודה קריטית מבחינה אקולוגית. ווירוס הקורונה הופץ בעזרת מנגנון הפיקוח הבריאתי על מנת לעצור את תהליך שדידת המשאבים של המעבדה שבה אנו שוהים. הקורונה היא רק יריית הפתיחה בשורה של התערבויות שנועדו לתמוך במעבר לעידן האוויר ולהציל את סביבת המחייה שלנו.
 

האסטרטגיה vs הטקטיקה הבריאתית 
מנגנון הפיקוח הוא כלי המשרת את האסטרטגיה הבריאתית שהיא הקובעת את מהלך הבריאה. רצונה של האסטרטגיה להציל את המעבדה ולפתח את הבריאה גובר על רצונה של הטקטיקה לאפשר לתסריטי המים להסתיים ללא הפרעה. 
הטקטיקה הבריאתית תומכת בתסריטים המבוססים על חשיבה לינארית במטרה לפתח שליטה ביסודות ברמה האטומית.  לעומתה האסטרטגיה הבריאתית מעוניינת לקדם את הדרך שבה האנושות מגלה ומשמישה את מכניקת הקוונטים שתאפשר להתנהל כאן בצורה אקולוגית.

ירידת המים ועלית האוויר תומכים במעבר המואץ לעידן האוויר ופיתוח המדע הקוונטי. 

 

התכניות הבריאתית לעתיד הקרוב

בשנים הקרובות נחוש הרבה יותר את ההשלכות של הירידה בכמות יסודות האש והמים שהמעבדה שלנו מקבלת לצורך מימון החיים הפיזיים.
כתוצאה מכך 
תקופת השפע של האנושות כפי שהכרנו אותה עומדת להסתיים ויתחיל
מחסור בחומרי גלם, דלק ומזון. המחסור יהווה זרז להפניית משאבים למציאת פתרונות חכמים ואקולוגיים שיתבססו על מכניקת הקוונטים. 
מטרת הקורס היא להעניק לנו הבנות כיצד לנהל את האנרגיה שלנו בתקופת המעבר באופן שיקל עלינו להתמודד עם החסרים.

שינוי התודעה ההרמונית

הורדת האש והמים מובילה לירידה בהרמוניה הרגשית ותמורתה תוכל להתבסס הרמוניה מחשבתית חדשה. במהלך הקורס אנחנו לומדים כיצד לנהל את הארגיה הפנימית בצורה יעילה על ידי שינוי ההתייחסות לנושאים הרמוניים כגון אשמה, צער, אבל, הבטחות ואמירת תודה.  ההבנות החדשות מאפשרות לנו לשמור על עצמאותנו ועצמתנו במסגרת הבין אישית.

אקטואליה וראיית הנולד

אחד היעדים של הקורס הוא להעניק לנו את זווית הראייה של האסטרטגיה הבריאתית כדי שנלמד להסיק מסקנות בעצמנו על הסיבות לאירועים שונים, בזמן ולקראת התרחשותם.  השנים הקרובות יהיו מלאות בבלמים ומעצורים לעולם המים וככל שנבין את הסיבות להם וניערך לקראתם נוכל גם לעזור לאחרים להתמודד. 

מחשיבה לינארית לקוואנטית
כמהלך מהקורס נכיר את הדרך שבה מידע נאסף, נאגר ומשודר ברמה הקוונטית, ונקבל כלי ליצירת גלי הסתברות שבעזרתם נשיג מידע מהממדים הכי גבוהים של הבריאה. המידע שנשיג יתמוך בהתפתחות האישית שלנו ויהווה בסיס ליישום 

הרעיונות שקיבלנו מתודעת העל במסגרת תקשורי העתיד.

זיכרון גורלי
במסגרת יכולות התקשור עם המערכת הקוונטית התקבל כלי לעריכה מחדש של  תמונות זכרון טראומטיות.  להבדיל משיטות קיימות המשנות את תמונת הזיכרון ברמה האוטומית, כלי זה מחסל לחלוטין את הטראומה דרך יצירת שינוי ברמת החלקיקים הקוונטיים המרכיבים את האטומים.  
היכולת לחסל זכרונות ברמה הקוונטית ניתנת לנו במטרה להקל על תהליכי המימוש במהלך האתגרים הרבים שלפנינו. 

קורס פיקוח ושליטה תוקשר על ידי זאב אבירז. 

bottom of page